Πανναυπλιακός - Μεσσηνιακός 1-2 Γ΄Εθνική 4ος Όμιλος .

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ (ΝΙΚΟΣ ΜΗΤΡΟΣΥΛΗΣ): Κατσαούνης, Μπελέσης, Κιρβαλίτζε, Θ. Μπελέμης, Ευθυμίου, Καραμάνος, Τσακμάκης, Καπλατζής, Δρυμούρας, Γεωργιόπουλος και, Κετσετζόγου, ενώ στο πάγκο βρίσκονται και οι Διαμαντής, Μιχαλόπουλος, Φλεβάρης, Μομιλέφσκι, Η. Μπολέμης. και Καραμάνος
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ): Κυριακόπουλος, Νινιός, Δασκαλάκης, Μπιμπίρης, Μπαστακός, Αργυρόπουλος, Μπεγέτης, Ταχμαζίδης, Βιτάλι, Τσουλάκος και Χελάς, ενώ την 18άδα συμπληρώνουν και οι Τσουκάλης, Κουκούτσης, Κουρεντζής, Κόκκαλης, Σπανός, Μανωλόπουλος και Μερκούρης.

Διαιτητές: Μιχελής, Χαλβατζάκος, Τζιλίρης (Σ.Δ. Πειραιά).

video >>>>>>

ΤΟ ΦΙΛΜ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ...
Η προσέλευση των φιλάθλων συνεχίζεται και με την έναρξη του ματς ξεπερνούν τα 300 άτομα
6ο ΛΕΠΤΟ ΓΚΟΛ!!!!!0-1: Στην πρώτη της αντεπίθεση ο Μεσσηνιακός άνοιξε το σκορ και "εκτελεστή" τον Μπεγέτη.
16ο ΛΕΠΤΟ ΓΚΟΛ!!!!1-1 Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν δέκα λεπτά αργότερα με τον Κετσετζόγλου που έγραψε το 1-1
21ο ΛΕΠΤΟ: Η καλαματιανή ομάδα άγγιξε να αυξήσει τα τέρματά της όταν σε ωραία κεφαλιά του Ταχμαζίδη η μπάλα έφυγε σύριζα άουτ από την εστία του Κατσαούνη
30ο ΛΕΠΤΟ: Με την συμπλήρωση του α΄ημίωρου το ισόπαλο 1-1 παραμένει, ενώ μετά την ισοφάριση του Πανναυπλιακού έχουν δημιουργηθεί ελάχιστες φάσεις μπροστά στις δυο εστίες των Κυριακόπουου και Κατσαούνη.
33ο ΛΕΠΤΟ: Σε ωραία αντεπίθεση του Μεσσηνιακού ο Βιτάλι έγινε αποδέκτης της μπάλας, αλλά το σουτ που εξαπέλυσε κτύπησε στο δοκάρι της εστίας του Πανναυπλιακού.
41ο ΛΕΠΤΟ: Ο τεχνικός του ΜΓΣ Δημήτρης Τσάκωνας προχώρησε στη πρώτη του αλλαγή και την θέση του Μπιμπίρη πήρε ο Κουρεντζής.
44ο ΛΕΠΤΟ: Δευτερόλεπτα απομένουν για την λήξη του α΄μέρους και όλα δείχνουν ότι οι ομάδες θα πάνε στα αποδυτήρια με το 1-1.
ΛΗΞΗ Α΄ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΜΓΣ 1-1...
49ο ΛΕΠΤΟ: Ξεκίνησε το β΄ημίχρονο στο Ναύπλιο, ο Μεσσηνιακός εξακολουθεί να ελέγχει το ματς, αλλά χωρίς ωστόσο να γίνεται απειλητικός για την εστία του τερματοφύλακα των γηπεδούχων Κατσαούνη. 55ο ΛΕΠΤΟ: Το 1-1 παραμένει στο γήπεδο Ναυπλίου
60ο ΛΕΠΤΟ: Τη θέση του Μεσσήνιου Γεωργιόπουου ο τεχνικός των γηπεδούχων κ. Μητροσύλης έριξε τον Φλεβάρη.
63ο ΛΕΠΤΟ ΓΚΟΛ!!!! 1-2: Ο Τσουλάκος για το ΜΓΣ με απευθείας κτύπημα φάουλ σημείωσε το 1-2
66ο ΛΕΠΤΟ: ο Τσουκάλης για τους φιλοξενούμενους πήρε την θέση του Αργυρόπουλου.
72ο ΛΕΠΤΟ: Ο Βιτάλι για την καλαματιανή ομάδα έχασε την ευκαιρία του αγώνα και πλάσαρε άουτ από καλή θέση
29/09-Γ΄ΕΘΝΙΚΗ-4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
Πανναυπλιακός-Μεσσηνιακός 1-2 (Οι Μπεγέτης στο 6΄το 0-1, στο 16΄Κετσετζόγλου 1-1, στο 63΄Τσουλάκος 1-2
Καλαμάτα-ΠΑΣ Κόρινθος 1-1 (Στο 47ο λεπτό η ομάδα του Ισθμού πέτυχε το 1-2 με τον Καφαντάρη)