Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου 2014

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 0 - 1

Ο Παναρκαδικός γνώρισε την ήττα από τον Παναργειακό με 1-0 και αποκλείστηκε από το Κύπελλο της Γ’ Εθνικής.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα Παναρκαδικός-Παναργειακός για το Κύπελλο Γ' Εθνικής.

89' Κεφαλιά του Αρώνη μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ

88' Ο Τριμπόνιας στη θέση του Καλογέρη

80' Ωραία ατομική ενέργεια του Καδά, έδωσε στο Μπούτα, ο οποίος από πλεονεκτική θέση δε μπόρεσε να πλασάρει τον Κατσαούνη

77' Ο Παπαϊωάννου στη θέση του Μπιτζή

76' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναργειακό - απόκρουση του Μανέλη σε σουτ του Ισούφι

75' Ο Χριστάκης στη θέση του Αρδάμη

70' Κίτρινη στον Κώτσιρα για σκληρό φάουλ

66' Νέο σουτ από τον Καδά, η μπάλα λίγο άουτ

65' Δοκάρι για τον Παναργειακό με τον Καρούτη

63' Νέα ευκαιρία με σουτ του Κώτσιρα

61' Δυνατό σουτ του Κώτσιρα, η μπάλα λίγο άουτ

59' Ο Κώτσιρας στη θέση του Νάνου

56' Ο Καδάς στη θέση του Ευγ. Πετρόπουλου

43' Καλή εκτέλεση φάουλ του Δήμου, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

35' Ο Παναργειακός ανοίγει το σκορ με πλασέ του Ετόφ μέσα από τη μεγάλη περιοχή

26' Κίτρινη στο Μπούτα

25' Παραλίγο αυτογκόλ. Ο Δ. Κυριακόπουλος γύρισε απρόσεκτα με κεφαλιά, ο Μανέλης με δύσκολη εκτίναξη έδιωξε σε κόρνερ

10' Πρώτη μεγάλη ευκαιρία για τον Παναρκαδικό. Τετ-α-τετ του Αρώνη, ο Κατσαούνης έδιωξε με τα πόδια

Παναρκαδικός; Μανέλης, Πετρόπουλος, Μπούτας, Βλαχοκυριάκος, Κωστάκης, Δ. Κυριακόπουλος, Αρώνης, Δήμος, Αρδάμης (76’ Χριστάκης), Ευγ. Πετρόπουλος (56’ Καδάς), Νάνος (59’ Κώτσιρας)

Παναργειακός: Κατσαούνης, Παναγιώτου, Καλαγκάνης, Μαυρομάτης, Ισούφι, Λίτσος, Μπιτζής (76’ Παπαϊωάννου), Καρούτης, Ετόφ, Καλογέρης (88’ Τριμπόνιας), Κάπλαντζης (92’ Καρέλης)